NÚDZ

Fenomenologie změněných stavů vědomí po intoxikaci psychedelickou substancí

Dotazník zaměřený na subjektivní zkušenost s psychedelickou substancí v posledním roce.
Vaše anonymní ID naleznete vpravo nahoře.

Pro správnou funkci dotazníku musíte mít povolené používání Javascriptu.

Dobrý den,

děkujeme za zájem a pomoc při vyplňování dotazníku fenomenologie změněných stavů vědomí po intoxikaci psychedelickou substancí. Prosím, přečtěte si pečlivě následující instrukce, podmínky a informovaný souhlas. Kliknutím na tlačítko pokračovat potvrzujete souhlas s podmínkami studie.

Tento dotazník je určen všem, kteří v posledním roce užili některou psychedelickou substanci nebo jejich kombinaci. Nevyplňujte dotazník, prosím, v případě, že je Vaše zkušenost starší. Dotazník se skládá z první části, kde budete požádáni o poskytnutí demografických údajů a informací o Vašich zkušenostech s drogami a druhé části, která se týká již konkrétní psychedelické zkušenosti. Celý dotazník zabere asi 30 minut. Druhou část můžete následně vyplnit opakovaně pro více konkrétních zkušeností.

Veškeré údaje o vás jsou ale anonymní. Kdykoliv můžete vyplňování dotazníku ukončit.


V případě, že budete vyplňovat více psychedelických zkušeností, doporučujeme si zapamatovat vaše ID.

Pokud budete chtít vyplňování dotazníku přerušit (např. v případě vyplnění více psychedelických zkušeností), je nutné si zapamatovat vaše ID!!!
Vaše ID naleznete vpravo nahoře.


Pokud jste již dotazník vyplňoval(a) a znáte svůj ID kód, který jste obdržel(a) při prvním přístupu na stránku, zadejte ho prosím zde:

Jste tu poprvé?

Před vyplněním formuláře si prosím přečtěte informovaný souhlas.


Za tento formulář zodpovídá:
Václava Piorecká: vaclava.piorecka@nudz.cz